Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Harc nélkül vesztettünk - Országos Gyermek

Pozitív előjelekkel érkezett gyerek csapatunk ma a Komjádiba. A múlt héten Máltán megrendezett húsvéti tornán kétszer is sikerült legyőzni a mai ellenfelünket, ugyanakkor a bajnokságban az előkelőbb harmadik helyen állt a Győr, de egy győzelemmel utolérhettük volna őket.

Katasztrofálisan kezdődött a mérkőzés. Az első két negyedben nem tudtunk gólt lőni. A harmadik negyed közepén, Horváth Milos akció góljával szereztük első találatunkat, de ekkor már 0-5 állt az eredményjelzőn. A negyedik negyedre 2-6-al fordultunk, és bár a negyedet megnyertük, a különbség nem sokat változott 4-7-es vereséget szenvedtünk.

Sziklai Tamás: “Mélyen tudásunk alatt vízilabdáztunk, két és fél negyedig kellett várni az első gólunkra. Semmi dinamika nem volt a játékunkban, támadásaink értékelhetetlen voltak és a harciasság is nagyon hiányzott. Egyedül védekezésünk volt a helyén a 7 kapott góllal, bár ha azt csináljuk amit megbeszéltünk, lehetett volna ez kevesebb is. Ennél sokkal jobbak vagyunk és jobbnak is kell lennünk, hogy sikerrel vegyük az akadályokat.