Országos Utánpótlás Rájátszás 6.forduló

A 6.fordulóban a Fehérvár csapatait fogadtuk a Komjádi uszodában.

Gyermek:

Ybl Wpc - Fehérvár Vse  17:2

gólok: Szebeni 5, Rajna 5, Szloszjár I 3, Szentandrási Szabó 2, Bittsánszky 1, Nagy 1

statisztika

Dorogi Balázs értékelése:

"Gratulálok a gyerekeknek, ma ismét a szebbik arcunkat mutattuk és meglepően nagy arányú győzelmet arattunk. Az "alap" dolgokat szinte hiba nélkül megcsináltuk - szoros emberfogás, jó helyzetkihasználás, pontos passzok, jó helyzetfelismerés - ennek köszönhető a sok lőtt és kevés kapott gól. A gyerekeknek is elmondtam, próbálják megfejteni, mitől képesek ennyire koncentraltan játszani úgy, hogy néha pedig szöges ellentétét mutatják a vízben  első sorban fejben. Dolgozunk tovább!

Hajrá Ybl!"

Serdülő

Ybl Wpc - Fehérvár Vse  4:12

gólok: Farkas 1, Subasitz 1, Szloszjár 1, Gárdai 1

statisztika

Köllő Attila értékelése:

"Nincsenek csodák, reméltem, hogy szorosabb meccset tudunk játszani, de egy negyed elfogadható játékkal ez nem megy. A mérkőzés többi részében pontatlanul és gyámoltalanul támadtunk, amiből ráadásul még gólokat is kaptunk. Ezzel a különbséggel is megérdemelten nyert ellenfelünk, gratulálok nekik.

Hajrá YBL!"

Ifi

Ybl Wpc - Fehérvár Vse  11:14

gólok: Fehér 3, Butacu 3, Pongrácz 2, Csepeli 2, Frányó 1

statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"A mezőny második legerősebb csapatával mérkőztünk és tulajdonképpen a negyedik negyed közepéig tudtuk uralni a mérkőzést. 2-3 gólos előny után egy kicsit megnyugodtunk és innen jöttek a hibáink amit a Fehérvár rendületlenül megtorolt. Sajnos jöttek az egyéni megoldások ami egy ilyen csapat ellen nem fér bele főleg az utolsó negyedben. Mindkét csapatnak gratulálok mert ez igazi rangadó volt. Dolgozunk tovább!