Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Országos Utánpótlás Rájátszás(A2) A csoport 5.forduló

Vasárnap országos csapataink az Uvse II vendégei voltak a Hajós uszodában az 50-es medencében. Hol napsütés, hol kis eső. Körülbelül így írható le a csapataink játéka is sajnos. Gyermek és Serdülő csapatunknak nem sikerült a pontszerzés de Ifi csapatunk hozta a kötelezőt.

Gyermek:

Uvse II - Ybl Wpc  15:12

gólok: Lakatos Petroff 2, Jánossa 2, Ludas 2, Szentandrási Szabó 2, Szebeni 2, Nagy 1, Szloszjár I 1

Dorogi Balázs értékelése:

"Gratulálok az UVSE fiataljainak, ma is bebizonyították, miért nyerik sorra a bajnokságokat a fiatalabb korosztályokban. Mi ma osszességében a teljesítményünk 60-70 % - át nyújtottuk, pár jó periódussal a mérkőzés közepén, és sajnos több rosszal a meccs többi időszakában. Az első negyedben hatarozatlanok, pontatlanok és lassúak voltunk elől és hátul is, plusz pár fatális játékvezetői tévedésből mi jöttünk ma ki rosszabbul, 5-1- ről kellett visszakapaszkodnunk. Tudtuk, hogy ellenfelünk lefordulásokból szerzi góljai zömét, ezt mégsem tudtuk hatástalanítani. Ennek ellenére amikor elkezdtünk vízilabdázni,  szép gólokat szereztünk és felzárkóztunk többször is 1 gólra. 1 gólos különbségnél, nem tudtunk elől higgadtak maradni, hátul pedig megint elaludtunk zónában vagy hátrányban, így könnyű gólokat ajandekozva ellenfelünknek aki ismét 2-3 gólt tudott tenni a két csapat közé. A negyedik negyedben  sorsdöntőnek bizonyult, hogy 2 meghatározó játékosunkat is kiallitottak cserével, ami ránk egyáltalán nem jellemző, 4 év alatt 2-3 esetben történt ilyen. Tanulságos mérkőzés volt, ahol megint kiderült, hogy a vizilabda első sorban eszjatek, nekünk első sorban ebben kell fejlődünk. Dolgozunk tovább, remélem, ismét a szebbik arcunkat mutatjuk a bajnokság hátralevő részében.

Hajrá Ybl!"

Serdülő:

Uvse II - Ybl Wpc  17:10

gólok: Závódszky Tóth 2, Kovács-Siklósi 2, Vatay-Nemere 2, Farkas 1, Subasitz 1, Szloszjár D 1, Mikes 1

statisztika

Köllő Attila értékelése:

"Az első negyedünk borzalmasra sikerült, aminek az okait gyorsan meg kell találnunk. A mérkőzés hátralevő részében egyenlő erők küzdelme zajlott, de a játékunk a valós tudásunk alatt maradt, ma tompán és dekoncentráltan játszottunk.

Gratulálok az Uvse-nek, ma ennyivel jobbak voltak.

Hajrá YBL!"

Ifi:

Uvse II - Ybl Wpc  11:18

gólok: Pongrácz 8, Csepeli 5, Fehér 3, Frányó 1, Butacu 1

statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"Gratulálok csapatomnak a győzelemhez, habár kettős érzés van bennem; a lőtt gólok számával nincs problémám de a védekezésünkön javítanunk kell! Sajnos sok apró hibát követtünk el amiből gólokat is kaptunk, ez a jövőben már nem fog beleférni és magunk miatt sem tehetjük meg. Támadásban nagyon jó megoldásaink voltak és láthattunk kifejezetten szép gólokat is. Mindemellett azt is meg kell jegyeznem, hogy egy "könnyebb" mérkőzésen nehéz végig koncentrálni így az utolsó negyedet ennek tudjuk be. Dolgozunk tovább mert messze még a vége és az sem könnyíti meg a dolgunkat, hogy nyakunkon az érettségi is.