Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Országos utánpótlás A2 Nyugat 12.forduló

Vasárnap lezajlottak az utolsó alapszakasz mérkőzések az A2-es bajnokságban. Csapataink szombaton játszotta a 12. , számukra utolsó alapszakasz mérkőzését a Győr ellen ami után már biztos volt a felsőház azaz a középszakasz A csoportja. Az A csoportot a keleti "oldalról"; Cegléd, Miskolc, Szentes és Békéscsaba, illetve tőlünk; Uvse, Győr, Nagykanizsa és Ybl alkotja a rájátszásban

Gyerek:

Győr - Ybl Wpc  10:7

statisztika

Sziklai Tamás értékelése:

"A taktikához nagyon szépen tartottuk magunkat az elejétől kezdve és ameddig nem fáradtunk el, azt gondolom a mi akaratunk érvényesült. Ha az első félidőben határozottabbak vagyunk elől, simán vezethettünk is volna 2-3 góllal.

A második félidő elején csúsztak be a hibák és az energiánk is minimumra csökkent, sajnos ez  nem fér bele egy ilyen rangadón. Az utolsó negyedben mínusz 3-ról, 2 perc alatt visszajöttünk a meccsbe de sajnos egy megpattanós kapott gól és 1-2 “furcsa” ítélet a végjátékban az ellenfél oldalára billentette a mérleg nyelvét. Ebből a meccsből is sokat tanultunk, amiket a jövőben ki kell javítani és könyörtelenül ki kell használni pozitív értelemben. Csak előre kell tekintenünk és azért dolgozni tovább, hogy az év hátralevő szakaszában, ne üljünk szomorúan a meccsek utáni megbeszélésen!

Hajrá YBL!"

Így alapszakasz 5.hely 22ponttal

Serdülő

Győr - Ybl Wpc  8:5

statisztika

Köllő Attila értékelése:

"Nyolc hadrafogható játékossal nem könnyű megnyerni egy rangadót, ráadásul senki nem játszott tudásának megfelelően, ennyi bőven elég volt a vereséghez. Nagyon gyatra mezőnybeli lövések, gyenge emberelőny kihasználás, védekezésbeli egyszerű hibák jellemezték játékunkat, de ez nem von le semmit ellenfelünk győzelmének értékéből, kihasználták a gyenge napunkat.

Hajrá YBL!"

Így alapszakasz 4.hely 27ponttal

Ifi

Győr - Ybl Wpc  4:18

statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"Sokkal nagyobb ellenállásra készültünk és így is álltunk bele a mérkőzésbe, de már az első negyedben látszódott, hogy ellenfelünk szinte minden erejüket elvesztették az előző serdülő mérkőzésen. Így jó meccs volt arra, hogy új taktikai elemeket tudjunk gyakorolni a rájátszásra és egy két játékosom önbizalmat szerezzen.