Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Országos Utánpótlás A2 11.forduló

A Nyugati csoport 11.fordulójában Sopron ellen szálltak vízbe csapataink a Soproni uszodában. Ifi csapatunk egy szoros mérkőzésen győzedelmeskedett, Gyermek csapatunk 5 méteresekkel kapott ki és Serdülő csapatunk is az utolsó negyedben tudott nyerni.

gyermek:

Soproni Vse - Ybl Wpc 9:9 (15:14)

gólok: Horváth 7, Uhlmann 3, Márai-Szigethy 2, Rajna 1, Nagy 1

statisztika

Sziklai Tamás értékelése:

"Végre azzal az irammal tudtunk játszani, amivel szerettem volna már eddig is. Szívüket, lelküket beletették a srácok, és nagyrészt jól is játszottunk. Azonban voltak olyan súlyos hibák, amiket ha nem követünk el, 2-3 góllal tudtuk volna behúzni a találkozót. Minden mérkőzéssel fejlődünk, tanulunk belőle és a hibákat kijavítva, tavasszal lesz igazán fontos, hogy megnyerjük ezeket a párharcokat!

Hajrá YBL!"

serdülő

Soproni Vse - Ybl Wpc  5:7

gólok: Szaplonczay 2, Mikes 1, Szebeni 1, Vatay-Nemere 1, Windisch 1, Szloszjár 1

statisztika

Köllő Attila értékelése:

"A lényeg a győzelem volt, de azt nagyon rögös úton sikerült megszereznünk. Belealudtunk a mérkőzés első felébe, amit még sok elmaradt ítélet is nehezített. A harmadik negyedtől már  elérrtük az üzemi hőfokot, viszont rengeteg helyzetet hagytunk ki, de azt elértük, hogy ellenfelünk elkészült az erejével. A döntés az utolsó negyedre maradt, ahol sikerült bebiztosítani a győzelmünket. Eseménydús, nehéz öt hónap van mögöttünk, megérdemelnek a srácok egy kis lazítást.

Hajrá YBL!"

ifi

Soproni Vse - Ybl Wpc  7:9

gólok: Fehér 4, Kovács-Siklósi 2, Tassy 2, Békési 1

statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"Iszonyú álmosan és lassan kezdtük a mérkőzést; látszódik a csapaton az elmúlt 5hónap ami talán most tetőzött. Néha megmagyarázhatatlan dolgok is történtek a mérkőzésen de végül felül tudtunk ezen kerekedni és elhoztuk a 3pontot. Ráfér mostmár a srácokra a pihenés mert a folytatás nehéz lesz. Gratulálok a Sopronnak ahol látványos és jó munka folyik és csapatomnak akik ismét bizonyították, hogy rossz játékkal is tudnak győzni.