Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Országos Utánpótlás 10.07

Vasárnap Országos csapataink is vízbe ugrottak a Cegléd ellen. Első meccsen Gyermek csapatunk kezde a sort és egy álmosabb kezdés után a 4.negyedig X volt az eredmény. A 4.negyedben viszont 4góllal is elment a Cegléd, így a végeredmény 9:13 lett a Ceglédnek (2-4, 4-2, 3-3, 0-4).

Második mérkőzésen Serdülő csapatunk következett akik esely sem adva a ceglédnek 4:2, 5:3, 4:2, 6:2-es negyedekkel 19:9-re győztek.

A harmadik mérkőzésen Ifjúsági csapatunkon volt a sor, ám nekik sem kedvezett a szerencse hiába nyerték meg a mérkőzés második felét az már kevésnek bizonyult a győzelemhez. Az eredmény 1-3, 2-4, 2-0, 3-4-es nyegyedekkel 8:11 a Ceglédnek.

Gyermek:

Ybl Wpc - Cegléd  9:13

Statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"Csalódott vagyok a végeredményt illetően, ugyanis a heti munka látványa után majdnem biztos voltam győzelmünkben. De ilyen a sport és az aznapi forma számít. Sajnos még mindig tele vagyunk egyéni hibákkal de már most látszik a javulás is. Voltak nagyon szép csapatszintű megnyílvánulások is, de sajnos figyelmetlenségi hibák is. Hosszú még a bajnokság és hétről hétre fejlődnek a játékosaim"

Serdülő:

Ybl Wpc - Cegléd  19:9

Statisztika

Köllő Attila értékelése:

"A meccsen már többször visszaköszöntek az edzésen gyakoroltak, sok labdát szereztünk, felőröltük ellenfelünket.

Gratulálok a csapatnak, jól játszottak, élvezték a meccset."

Ifi:

Ybl Wpc - Cegléd  8:11

Statisztika

"Csalódott vagyok a mutatott játék miatt, és ez főleg az idősebb játékosok sara.

Fegyelmezetlenül játszottunk, nagy energiákat kellett fordítanunk a felzárkózásra és rendre belehibáztunk a játékunkba.

Fejben kell helyre hozni a hibáinkat és akkor ezeket a meccseket meg fogjuk nyerni.