Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Ob1/b Fontos győzelem az EKE ellen

Szombaton Ob1/b-s csapatunk az Eszterházy csapatát fogadták a Komjádi uszodában. A 15. fordulóban csapatunk ezzel a győzelemmel a tabella 3.helyén áll jelenleg, az Osc-vel azonos pontszámmal és a listavezetőtől csak 2ponttal lemaradva.

Ybl Wpc - Eszterházy Károly Katolikus Egyetem  17:14

gólok: Baksa 4, Szám 4, Böröczky 2, Dr Simon 2, Marangon 2, Cséplő 1, Tóth 1, Horváth 1

statisztika

Sziklai Tamás értékelése:

"A kezdés nem kicsit lepett meg engem és a csapatot is, ugyanis 0:4 volt az eredményjelzőn 4 perc után. Eddig még nem került ilyen szituációba ez a brigád, mióta én állok a parton és hála isten nagyon jól reagáltuk le a történteket, mindenki nyugodt tudott maradni és szinte az első negyed végére visszahoztuk magunkat a mérkőzésbe. Ez a fajta fegyvertény, nagyon fontos lehet majd a későbbiekben is, nyugodtnak kell maradni!

A előző héttel ellentétben, hátul voltunk tompábbak, elől viszont remekül reagáltunk szinte minden szituációra és kb az összes támadásunkban benne volt a gól.

Remek győzelmet arattunk egy erős Ekf ellen. Kellett is a csapatnak az önbizalommal teli játék és a győzelem, hogy tovább tudjunk harcolni és küzdeni a bajnoki címért!