Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Budapest Gyermek 2008 Rájátszás 5.forduló

Szombaton legifjabbjaink is vízbe szálltak bajnokságuk rájátszásának 5.fordulójában

1. csoport

Ybl Wpc I - Szegedi Vps  8:8

statisztika

Dorogi Balázs értékelése:

"Az alapszakaszban lejátszott 8-8 - as eredmény a Szeged csapata ellen a játék képe alapján is döntetlen szagú mérkőzés volt, a mostani 8-8-as eredmény viszont érzésem szerint inkább a Szegednek vonzó. Több helyzetet tudtunk kidolgozni, végig mi irányítottuk a mérkőzést, a Szeged egyszer sem tudott vezetni a 4 negyed alatt. A kapott gólok zöme egyéni figyelmetlenségből, pontatlanságból adódott. A sok kihagyott helyzet mellett 2 gólt kaptunk a dudaszo pillanatában, amit szabályosnak ítéltek, ezzel szemben mi 2 gólt lőttünk a dudaszoval egy időben, melyeket nem adtak meg. 2 perccel a vége előtt egy gólos vezetésnél büntetőt hibáztunk, majd innen lett döntetlen a mérkőzés. A játék képével elégedett vagyok, illetve összehasonlítva a legutóbbi találkozónkat a Szeged csapata ellen, legalább annyit fejlődtünk mint ellenfelünk, sőt... Gratulálok mindkét csapatnak, dolgozunk tovább."

4. csoport

Ybl Wpc II - Kópé Uvse II  15:2

statisztika

Kibédi Botond értékelése:

"Örülök annak, hogy kellő komolysággal álltunk a mérkőzéshez, annak ellenére, hogy tudtuk, nem azonos erőt képvisel a két csapat. Szeretném ezt a mentalitást átmenteni minden mérkőzésre, hiszen, ahogy ezt a srácoknak is szoktam mondani nem az eredmény érdekel, hanem a mutatott játék. Ha a kihagyott helyzeteink felét belőjük, akkor sokkal nagyobb különbség is lehetet volna a két csapat között. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez! Az évben még 2 találkozó vár ránk, ahonnan győztesként szeretnénk majd távozni!