Támogatók
Támogatók
Link ajánló

SÉRÜLÉS, VÉR ÉS MAGABIZTOS GYŐZELEM A MAFC ELLEN

Tegnap este csapatunk 6 nap alatt 5. meccsét játszotta a Szőnyi úton a MAFC ellen. A sorozatterhelés hatására tompábban kezdtünk, a félidőben még (7-7) állt az eredményjelzőn, viszont a 3. negyedben összeállt a védekezés és ritmust váltott csapatunk, aminek következtében egy 9-2-es etapot produkált a második két negyedben. A vége 16-9 lett.
Igazi csapatmunka volt, amiből mindenki kivette a részét, Cséplő 5 gólja különösen élményszámba ment.

A mérkőzés krónikájához hozzá tartozik, hogy a MAFC több játékosa is rendkívül alattomosan, a sportszerűség kereteit túllépve játszott, aminek következtében Halmos Péter, Sóvári Gergely és Nagy Sándor is komolyabb sérülést szenvedett. Utóbbi játékosunk a balesetin zárta az estét miután pár öltéssel gazdagodott. Ezúton is jobbulást kívánunk Neki!

Nem szoktunk a játékvezetéssel foglalkozni, de sajnos nem tudunk szó nélkül elmenni amellett a tény mellet, hogy a fenti vérzésekkel is járó sérülések a partról szankció nélkül maradtak, miközben az ellenőri értékelésbe a 8/10, azaz "jó" minősítés került.

Az erőltetett menetnek még nincs vége. A mai pihenő nap után holnap 2 mérkőzés is vár a srácokra Szegeden, előbb az SZVPS ellen (11:00), majd az SZTE ellen (15:30).