Vereség Nagykanizsán - Serdülő Országos A2

Kanizsa VSE - YBL: 10-5

Gólszerzők: Mikes 3; Fiser 2

Kapus: Fiser 50%

Köllő Attila: “Amikor egy csapatnál a fegyelmezetlenség figyelmetlenséggel párosul annak csak vereség lehet a vége. Nálunk most mindkettőből volt bőven, nem is kerültük el a sorsunkat. Ráadásul az emberelőnyeinkben rengeteg volt a rossz döntés, érthetetlen megoldásokat választottunk. Gratulálok ellenfelünknek, többet tettek a győzelemért.

Hajrá YBL!”

Továbbra is őrült harc folyik a Serdülő Országos Bajnokság - A2-es csoportjában. Az első hat helyezett csapatot mindössze kettő pont választja el egymástól. Köllő Attila együttesének pedig Nagykanizsán volt jelenése. Októberben már játszott egymás ellen a két csapat, akkor a Komjádiban szenvedtünk 10-4-es vereséget, ugyanakkor a szombaton megszerzett bronzérem a budapest bajnokságban erőt adhatott volna a mieinknek.

Nem kezdtük jól a mérkőzést. Másfél negyednek kellett eltelnie, mire Fiser Tamás révén megszereztük az első gólunkat. Mivel azonban az első negyedben kétszer is betalált a Nagykanizsa, valamint a második negyed legvégén szintén ők tudtak eredményesek lenni, 3-1 volt a félidő a hazai csapat javára.

A második játékrészt sokkal jobban kezdtük és négy perc elteltével Fiser második góljával, valamint Mikes Balázs akciógoljával kiegyenlítettünk. A hazaiak azonban nem hagyták magukat, és ismét szereztek két gólt a negyed végén. 5-3

A negyedik negyed pedig borzalmasra sikerült. A fehér sapkások zsinórban lőttek négy gólt, amivel el is dőlt a meccs. 9-3 volt az állás három perccel a vége előtt. Mikes Balázs szerzett még két gólt a részünkről, ám ez már csak a szépítésre volt elég és 10-5-re nyert a hazai csapat, amivel át is vette a vezetést a táblázaton, míg a mieink a hatodik helyre csúsztak vissza.