Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Országos utánpótlás Felsőház 7.forduló

Vasárnap a Dunakanyar csapatit fogadtuk a Komjádi uszodában. Jelenlegi bajnokságunk rájátszásának közepén az alapszakaszbeni visszavágók következnek ahol az első 5 csapat játszik visszavágókat.

Gyermek:

Ybl Wpc - Dunakanyar Waterpolo  18:6

statisztika

Köllő Attila értékelése:

"A helyzetek felismerésével és a kidolgozott helyzetek kihasználásával nem vagyok elégedett, de ebben az örömvízilabdában nehéz megkövetelni a folyamatos koncentrációt.

Hajrá YBL!"

Serdülő:

Ybl Wpc - Dunakanyar Waterpolo  12:8

statisztika

Kibédi Botond értékelése:

"Kiválóan kezdtük el a mérkőzést, a védekezésünkből sok labdát tudtunk szerezni, aminek köszönhetően könnyű gólokat lőttünk. Végig a kezünkbe tartottuk az eredményt, a 3. negyedben volt egy kis holtpontunk, de végre a szerencse is mellénk állt és mi jöttünk ki jobban a kétes ítéletekből. Nagyon örülök, hogy egységes volt a csapat, idén most játszottunk a legjobban! Bízok benne, hogy megtudjuk lovagolni ezt a győzelmi hullámot és kellő önbizalommal megyünk neki az UVSE csapatának!

Hajrá YBL!!"

Ifi:

Ybl Wpc - Dunakanyar Waterpolo  9:5

statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"Kicsit pontatlanul kezdtük a mérkőzést de jó védekezéssel, majd a második negyedben 6:1nél elkezdtünk belenyugodni az eredménybe; ezután jött egy 4perces amit nem tudtunk kihasználni mert megszeppent a csapat, hogy fórban vagyunk... Ezektől függetlenül gratulálok csapatomnak mert hétről hétre fejlődünk. Most jönnek az igazán fontos mérkőzések ahol fontos lesz a koncentráció.