Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Ob1/b; Győzelem az idei utolsó mérkőzésen

Szombaton felnőtt csapatunk az idei év utolsó mérkőzésén a Fehérvár csapatát fogadta a Komjádi uszodában. Az első negyed szoros eredménye után a második negyedben már eldőlni látszott a mérkőzés(8:3). A harmadik negyedben még a Fehérvár egy hajrában ismét igyekezett felzárkózni(10:6) de a 4.negyedben végképp eldőlt a mérkőzés.

A folytatás 2022. január 29.-én lesz a Cegléd ellen.

11.forduló

Ybl Wpc - Fehérvár Vs

statisztika

Kibédi László értékelése:

"Az év utolsó mérkőzésén is több kulcsjátékos nélkül álltunk ki, de ma ez nem érződött a játékunkon. Hat a hat ellen stabilan védekeztünk, abból pedig lendületes támadásokat vezettünk. Játékosaim az év utolsó mérkőzésén, a megbeszéltek szerinti hozzáállással játszottak, külön öröm, hogy ma is két ifi játékos jutott szerephez. Köszönöm csapatomnak ezt az évet, kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!