Támogatók
Link ajánló

Országos Kvalifikáció 1.forduló

Az 1. forduló alkalmából a Dunakanyar Waterpolo csapatait fogadtuk a Komjádi uszodában.

Az első mérkőzést gyerek csapatunk kezdte Köllő Attila irányításával akik egy lehengerlő második félidővel 20:6-ra győztek. Ez után Dorogi Balázs és Kibédi Botont csapata következett a serdülő korosztályban akik szintén győzedelmeskedtek. Végül Veres Zoltán tanítványai rakták fel a pontot az I-re, akik az első félidőben 11:1-es eredménnyel nem hagytak kétséget, hogy melyik cspat fog győztesen kiszállni; 15:7

De még hátravan egy forduló ahok Szombathelyen az AVUS csapatai ellen szállank majd vízbe és szeptember 18.-án délután 15órakor kiderül, hogy tudtuk-e kvalifikálni magunkat az A1-es csoportba

Gyermek:

Ybl Wpc - Dunakanyar Waterpolo  20:6

statisztika

Köllő Attila értékelése:

"Két negyedet kellett várni, hogy az igazi arcunkat mutassuk, ehhez kellett egy elfáradó ellenfél is. A vége magabiztos győzelem lett, és örülök a nagyszerű egyéni teljesítményeknek is."

Serdülő:

Ybl Wpc - Dunakanyar Waterpolo 16:8

Dorogi Balázs értékelése:

"Minden negyedet megnyerve magabiztos győzelmet sikerült ünnepelni az osztályozó első mérkőzésén. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, gyorsan és agilisan játszottunk. Mostanra sikerült a két korosztályt összekovácsolni, parton és vízben egyaránt. Jövő hét szombaton a sikerhez meg kell ismételni ezt a teljesítményt pici pontossággal párosítva és akkor nagy boldogsággal lehet kimászni, illetve beugrani a medencébe.

Az élet úgy hozta, hogy ez volt az utolsó merkozesunk közösen, Kibédi Botond kollégám és jó barátom veszi át a csapatot. Köszönöm az eltöltött időszakot, örülök, hogy én lehettem az edzojuk és büszke vagyok rá hogy honnan, hová jutottunk el!"

Ifi

Ybl Wpc - Dunakanyar Waterpolo  15:7

statisztika

Veres Zoltán értékelése:

"Fantasztikus kezdést mutattunk be, tulajdonképpen minden összejött amit szerettünk volna. Sajnos ebbe kicsit bele is aludtunk ezért elöl jött a pontatlanság és védekezésben is sokszor bealudtunk. Gratulálok csapatomnak a mai mutatott játékért és dolgozunk tovább a célunkért"