Szombaton ismét vízbe szálltak legfiatalabbjaink a rájátszásuk 2.fordulója alkalmából

1.csoport

Ybl Wpc I - Ksi Se  5:10

statisztika

Dorogi Balázs értékelése:

"A vereség ellenére dícséret illeti a gyerekeket. Elfogultság nélkül azt kell mondjam, a játék képe alapján az eredmény nem tükrözi a mérkőzésen a két csapat közötti különbséget. Bizonyos periódusaiban a mérkőzésnek ha kicsit koncentráltabbak, pontosabbak vagyunk és belőjük a ziccereinket elöl, 1-2 gólos rangadó is alakulhatott volna a meccsből. Az első negyedben több lehetőségünk is lett volna megszerezni a vezetést, ennek ellenére a negyed derekán 3 figyelmetlenségből 3 könnyű gólt kaptunk. A mérkőzés felénél 6-3 - nál ismét kihagytunk több ziccert és büntetőt, ezt pedig megbosszulta ellenfelünk és ellépett 9-3 - ra. A kapott gólok 90 %-a pontatlanságból, figyelmetlenségből adódó könnyű gólok voltak, a 6-6 elleni védekezésünk jól működött. Sokszor sikerült megjátszani a centerünket, amiből sok akció született, ebben ezen a meccsen előrébb léptünk. Az egyik legfontosabb, hogy ismét egy olyan mérkőzésen vagyunk túl, amiből nagyon sokat lehet tanulni. Az elmúlt 1-2 évben sajnos nem találkoztunk ilyen erősségű csapatokkal, de ez idén tavasszal szerencsére nem így lesz. A sok hiba mellett rengeteg jó dolgot csináltunk, még egyszer gratulálok a csapatomnak!"

4.csoport

Polo Sc - Ybl Wpc II  4:7

statisztika

Kibédi Botond értékelése:

"Kifejezetten örülök, hogy ismételten kevés gólt kaptunk, ami azt jelenti, hogy a szoros emberfogásunk kezd egyre inkább összeállni. Amivel nagyon nem vagyok elégedett, az a helyzetkihasználásunk. Ezen a mérkőzésen legalább 10 olyan szituáció volt, amit egy minimális koncentrációval, odafigyeléssel gólra tudtunk volna váltani. Egy erősebb ellenfél ellen nem fog beleférni, hogy hanyagul, bután fejezzük be a ziccereket. Szeretném látni egy két játékosomon, hogy nem csak a parton “nagy fiú” hanem a vízben is. Sajnos már ezen a szinten sem fog beleférni, hogy megilletődve kezdjünk el egy mérkőzést. Összeségében gratulálok a csapatomnak az idei első győzelemhez! Dolgozunk tovább keményen!