Támogatók
Támogatók
Link ajánló

Budapest Gyermek 2008 7.forduló

Az idei év utolsó mérkőzésében legifjabbjaink a Fradi II ellen szálltak vízbe és egy 5:0-ás utolsó negyeddel sikerült győzedelmeskedni az utolsó alapszakasz mérkőzésükön.

Így pontazonossággal de 3.helyről várják a rájátszást.

C csoport:

Ybl Wpc - Ftc-Telekom II  11:6

statisztika

Kibédi Botond értékelése:

"Elég érdekes körülmények között kezdődött a mérkőzés mivel az első negyed 4. percében kipontozták az egy szem kapusunkat... Ezt követően egy mezőnyjátékos védte végig az egész mérkőzést. Ennek ellenére fej-fej mellett küzdöttek a csapatok és a 4. negyedre úgy fordultunk, hogy 6-6 volt az állás. Az utolsó 7 percet 5-0-ra !!! nyerte a csapat, amihez óriási gratuláció jár! Talán az őszi mérkőzések alatt most játszottunk a legjobban. Végre működött a szoros emberfogás, aminek kifejezetten örülök. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez és ahhoz, hogy feljutottunk a B csoportba!! Büszke vagyok a srácokra!!