Támogatók
Link ajánló

Budapest Gyermek 2008 3.forduló

Szombaton legfiataéabbjaink is vízbe szálltak bajnokságuk 3.fordulójában.

I-es csapatunk az Osc 2 ellen győzedelmeskedett míg II-es csapatunk az Aquawormmel döntetlent játszott.

B csoport:

Osc Újbuda 2 - Ybl Wpc I  2:7

statisztika

Dorogi Balázs értékelése:

"Szoros, fizikálisan brusztos mérkőzésre készültünk, mivel ellenfelünk csapatának felét egy évvel idősebb leány játékosok alkotják. A védekezéssel szinte maradéktalanul meg vagyok elégedve, ezt a 2 kapott gól is jól tükrözi. Elöl a helyzetkihasználásunk az első negyedet létszámítva rettentő gyenge volt - tudtuk, hogy nagy magabiztosság és pontosság kell a gólszerzéshez, mivel kis kapuban magas, hosszú kezű kishölgy kapusok voltak, ennek ellenére nem úgy fejeztük be a helyzeteket, ahogyan edzésen gyakoroljuk - 1-0 ziccerben 5 m-en felvesszuk a labdát, onnan tüzelnünk, lövőcsel közben egyre rosszabb szögbe lóbáljuk magunkat és az oldalunkra dőlünk, stb. Remélem néhány játékosom végre megszívleli ezeket az utasításokat és nem a saját feje után megy. Még több megúszásunk lehetett volna akkor, ha pontosabb passzokat adunk, itt is sok hiba csúszott a játékunkba. Összességében nem játszottunk rosszul, de ez a támadójáték édeskevés lesz egy élcsapat ellen."

D csoport:

Aquaworm Waterpolo - Ybl Wpc II  5:5

statisztika

Kibédi Botond értékelése:

"Aminek örülök, hogy a szoros emberfogásunk ismételten jól működött. A borzalmas helyzetkihasználásunknak és a buta kapott góloknak köszönhetően lett döntetlen ez a mérkőzés. Az utolsó 2 perc elég kaotikusra sikeredett, amiből kifolyólag mind a két csapat megnyerhette volna a meccset.

Dolgozunk tovább keményen, hogy a jövőben az ilyen “csatákat” a mi javunkra tudjuk eldönteni!